Hakkımızda

Başarı dolu 25 yılda bizimle olan tüm değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler!
Sizden aldığımız güç ve sorumlulukla büyümeye devam ediyoruz.

ETicaretSoft

İnternet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. 25 yıllık geçmişinde müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ETicaretSoft, profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin yazılım firmasına altyapısı konusunda destek vermekte ve projeler üreterek katma değer sağlamaktadır.

E-ticaret yazılımları üzerine faaliyetini sürdürmekte olan ETicaretSoft; çözüm ortağı olduğu firmalarının ar-ge (araştırma-geliştirme) çalışmalarını 25 yıllık bilgi birikimini harmanlayarak, kendi öz kaynaklarını kullanarak, deneyimli - profesyonel - dinamik kadrosu ve teknolojik altyapısıyla sağlar. ETicaretSoft işte bu nedenle güvenilir projelere imza atmış ve Türkiye’nin önde gelen markalarının tercihi olmuştur.

E-ticaret alanında deneyimli ve profesyonel kadrosuyla alternatifli paketler ve çözümler sunan ETicaretSoft; gelişen teknolojileri sizin için takip ederek yeni proje ve yazılım çözümleriyle müşterilerine daima en yeniyi ve en iyiyi sunmak için çalışır.

Bizi daha yakından tanımak ve sizin için üreteceğimiz çözümlerle tanışmak için 0850 532 28 14 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizin de çözüm ortağınız olmak için buradayız.

ETicaretSoft, ATS YAZILIM A.Ş.'nin tescilli markasıdır.