Müşterilerimizin Görüşleri

Karar vermenize yardımcı olalım, bizi müşterilerimizden dinleyin.

Murat HEPER

Ayşen Bebe

Aydın ÇAKIR

Sultan Hac

Reyhan ŞENTÜRK

Paradise Pizza

Selda ERKOL - ehediyeci.com

Farklı siteler üzerinden satış karşılığı komisyon ve kira bedelleri ödemekten sıkılmıştım. Kendime ait bir marka, bir site kurmakta başta hayal gibiydi, kafam karışıktı. Taki ETicaretSoft ile iletişime geçinceye kadar. Markalaşma sürecimiz boyunca aklıma takılan her türlü soru ve çekincelerime anında ve objektif şekilde yanıt veren ayrıca 40 yıllık dost gibi yakından ilgilenen ETicaretSoft ailesine çok teşekkür ederim. e-hediyeci artık 2 yaşında :) Beraber nice yollar aşmak dileklerimle...

Fırat YILMAZ - kebebek.com

Ticaret alanında yeni bir girişim arıyorduk. Gelişen teknoloji ve alışveriş tercihlerindeki dönüşüm, heyecanımızı katlayarak arttırıyordu. Uzunca bir süre araştırma yaparak planlamamızı hazırladık. O süreçte en önemli unsur hiç kuşkusuz satış trafiğimizi yöneteceğimiz, markamızı doğru ve yalın olarak anlatabileceğimiz, ürünlerimizi çok net ve sade bir şekilde müşterilerimizin beğenisine sunabileceğimiz bir altyapıydı. Bu hazırlık için yaptığımız detaylı çalışma ve inceleme soncunda 3 aylık bir zaman dilimine ihtiyacımız olduğu kanısına vardık. ETicaretSoft ile tanışmamız ise kelimenin tam anlamıyla bizi şoke etti. İlk toplantıyı gerçekleştirdikten bir hafta sonra sitemiz test yayınına başlamıştı. aktif olarak satışlarımız ise 15 gün sonra start aldı. 3 aylık hazırlık öngörümüzün 15 gün içerisinde aktif satışa dönüşmesi sonucunda kendimize sorduğumuz soru şu oldu. "Ya bizim fizibilite sürecinde incelediğimiz yaklaşık 100'ün üzerinde e-ticaret sitesi ve altyapı sağlayıcısında bir sorun var, ya da ETicaretSoft mucizeler yaratan tam bir çılgın ordusu" Herşey için çok teşekkürler ETicaretSoft.

Yıldıray SÜNGER & Tarık SEZER - muhurce.com

Muhurce.com olarak sıradışı bir iş yapıyor ve her müşterimize özel mühür tasarlıyoruz. Müşterilerimize en iyi ve en hızlı hizmeti verebilmek için standart e-ticaret paketlerinden daha fazlasına ihtiyaç duyuyoruz. Bu noktada bizim tüm ihtiyaçlarımıza cevap verebilecek bir şirket ararkan ETicaretSoft'la tanıştık. Tüm sorunlarımıza ayrı ayrı çözümler bularak iş yükümüzü hafiflettiler ve müşteri memnuniyetimizi arttırmayı başardık. İlgi alaka ve sabırlarından dolayı ETicaretSoft'a teşekkür ederiz.

Sevcan Akın ÖZDEN - sekerhediye.com

Kokulu taş ve butik kurabiye sektöründe internet üzerinden satış yapmayı düşündük ve bazı firma arayışlarımız oldu. ETicaretSoft'u seçme sebebimiz profesyonel iş deneyimi ve samimi yaklaşımları oldu. Zaman zaman anlamadığımız noktalarda telefonla da desteğini esirgemeyen ETicaretSoft ekibine teşekkür ederiz. Bizi kısa sürede başarıya ulaştırıp tanınmamızı sağladınız.

Sinan KÖSE - gamergiyim.com

E-Ticaret yapmak, internet üzerinden satış gerçekleştirmek belki de birçok insanın düşündüğü, üzerine çalıştığı bir alan. Fakat unutmamak gerekir ki, bizleri müşteri ile buluşturacak olan websitesini tasarlayan, gerekli yazılımları yazan kişilerdir. Bu sebeplerden dolayı beraber çalışacağımız e-ticaret firmasını çok iyi seçmeliyiz diye düşündük ve uzun araştırmalar sonucunda ETicaretSoft da karar kıldık. İşinde uzman kadrosu ile bir dost sıcaklığında geri dönüşlerin gelmesi bizleri işimizde bir seviye daha başarılı olmamızı sağladı diyebilirim.

Neslihan PEKTAŞ - evimstil.com

E-ticaret sitesi açmaya karar verdiğimde birçok firmayı inceleyip fiyat ve özelliklerini araştırdım. Uzun süren araştırmalarım sonucunda ETicaretSoft'a ulaştım ve birkaç görüşmeden sonra anlaştım. Web sitem şu anda yayında ve her şey mükemmel. Tüm ETicaretSoft ekibine teşekkürler.

Tuba & Cankut CANKUT - yumukyumuk.com.tr

Bebek ve oyuncak sektöründe e-ticarete başlamadan onlarca firma demosu inceleyip belki yüzlerce telefon görüşmesinin ardından ETicaretSoft ile tanıştık. İstediklerimizi yapabilen Tek Firma oldu. Kullanıcı dostu admin paneli ve tasarım desteği ile takdirimizi kazandı. Teşekkürler!

Özlem GÜNEY - dialands.com

Kağıt üstünde tasarladığımız internet mağazamızı çok kısa bir sürede hayata geçirdiniz. Uzman müşteri temsilcilerinize ve teknik desteğini hiç eksik etmeyen teknik destek ekibinize, tüm ETicaretSoft ailesine teşekkür ederim. Yeni iş alanlarında da iş birliğimizin devam edeceğine inanıyorum.

Mustafa Can BATMAZ - dekorperisi.com

E-ticaret alanında faaliyet gösterme kararımızdan sonra tanıştığımız ETicaretSoft ailesine herşeyden önce hiç bir istediğimize olmaz demeden ellerinden gelenden daha fazlasını yaptıkları için Dekorperisi ailesi olarak teşekkür ederiz. Alanında uzman kadronuzu, üstün iletişim yeteneğinizi takdir ediyoruz ve hep beraber başarılarımızın devamını diliyorum.

Peşin Fiyatına 9 Taksit

E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Demo İnceleyin Paketleri İnceleyin