Entegrasyon Seçenekleri

ETicaretSoft ile tedarikçinizde / toptancınızda bulunan ürünleri tek tuşla sitenize aktarabilir, muhasebe ve üretim entegrasyonları ile anlık olarak stok eşleştirmesi yapabilirsiniz.

Tedarikçi XML Ürün Entegrasyonları

Tedarikçinizde bulunan binlerce ürünü tek tıkla sanal mağazanıza aktarın. XML entegrasyonları sayesinde tedarikçinizdeki ürünlerin, stok, fiyat, resim, ürün açıklaması gibi bilgilerini anlık olarak güncel bir şekilde kendi sanal mağazanızdan müşterilerinize sunun. Tedarikçilerinizde tükenen ürünler sizin sitenizde de tükendi olarak sergilensin. Stoklarınızda bulunmayan ürünlere sipariş alarak iptal etmek zorunda kalmayın. Tedarikçilerinizin ürün fiyatlarındaki değişimler, kâr marjınızı etkilemesin.

Barkodlu Hızlı Satış (Kasiyer Modülü)

Sanal mağazanızda bulunan ürünleri, gerçek mağazanızda da satın. Ayrıca bir stok takip yazılımına ihtiyaç duymadan, anlık olarak stoklarınızı sanal mağazanızdaki stoklarla eşleştirin. Bu modülü şubeleriniz arasında herhangi bir ara bağlantı yapmadan, dilediğiniz kadar depo, şube ve kasiyer kullanıcısı oluşturarak, birden fazla noktada ve aynı anda kullanabilirsiniz.

Demo : https://www.eticaretsoft.net/hizlisatis
Örnek Barkodlar : 111, 222, 333, 444, 555, 666, 777, 888, 999

Pazaryeri Entegrasyonları

Ürünlerinizi kolayca popüler pazaryeri sitelerine (N11, Trendyol, HepsiBurada vb) aktarın, daha çok müşteriye ulaşın. Tüm ürünerinizi tek tuşla ortak pazaryerlerinde yayınlayın, bu platformlardan gelen siparişlerinizi kolayca yönetim panelinize aktarın. Satış yaptığınız her pazaryeri için ayrıca ürün girmek, gelen siparişler için her pazaryerinin yönetim panelini ayrı ayrı takip etmek zorunda kalmayın. ETicaretSoft Sanal mağazanız merkez üssünüz olsun, tüm pazaryerlerine veriler buradan karşılıklı olarak online aktarılsın. Stok takibi sorun olmaktan çıksın. Satışlarınız gün geçtikçe artarak katlansın.

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Sanal mağazanızda bulunan ürünleri fiyat karşılaştırma sitelerine (akakce.com, cimri.com vb) gönderin. Daha fazla mecrada yer alın ve ürünlerinize talepleri arttırın. Müşterilerinizin sıklıkla ürün fiyatlarını kontrol ettikleri bu karşılaştırma platformlarında siz de yerinizi alın. İlerleyin, görünür, bilinir ve güvenilir olun.

Online Fatura Yazdırma Modülü

Siparişlerinizin faturasını, gelen sipariş üzerinden tek tık ile zahmetsizce yazdırın. Aynı zamanda kargo fişlerinizi de yönetim paneliniz üzerinden tek tık ile yazdırarak her sipariş sevkiyatı için kargo formu doldurmak yerine bu fişi kargonuza yapıştırarak gönderin. Online fatura ve kargo fişi yazdırma modülleri sayesinde zaman kazanın, hızınıza hız katın.

Kargo Entegrasyonları

Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasına teslimat listenizi otomatik gönderin, müşterileriniz otomatik kargo takip kodlarıyla siparişlerinin nerede ve hangi aşamada olduğunu kolayca takip etsin. Her sipariş için ayrıca zaman ayırarak kargo takip kodu eklemek zorunda kalmayın. Sevkiyat ve takip işlemlerinizi hızlandırın.

SMS Entegrasyonu

Müşterilerinize sipariş durumları hakkında anında bilgi verin. Siparişleri onaylandığında, kargoya verildiğinde veya kargosu teslim edildiğinde müşterilerinize SMS gönderin. Müşterileriniz ile iletişiminizi güçlendirin. Sipariş durum değişikliklerini anında SMS ile bildirerek müşterilerinizin siparişlerini takip etmelerine yardımcı olun.

Ticari Yazılım Entegrasyonları

Ticari yazılım entegrasyonları ile, ürün adet ve çeşidiniz ne olursa olsun ürünlerinizi, fiyat ve stok durumları ile birlikte ticari yazılımınızdan, anlık bir şekilde e-ticaret sitenize entegre edin, zaman kazanın. Sanal mağazanıza gelen tüm siparişler için muhasebe programınızda otomatik olarak cari kart oluşturulsun, ilgili sipariş muhasebe programınıza aktarılsın. Siparişiniz onaylanınca muhasebe programınızdan ve sanal mağazanızdan stoklar aynı anda düşsün. Fiziksel mağazanızda (veya deponuzda) hangi üründen kaç adet varsa sanal mağazanızda da o kadar ürün olsun.

Canlı Destek ve WhatsApp Entegrasyonları

Canlı destek modülü ve WhatsApp entegrasyonu ile müşterilerinize daha aktif bir hizmet sağlayın. Müşterilerinizin sorularına canlı olarak cevap verin ve aradıkları doğru ürünü bulmaları için onlara yardımcı olun. WhatsApp destek modülü ile müşterileriniz size direkt olarak ulaşsın. Satın alacakları ürüne karar vermek, ürünler, kargo ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için sizinle WhatsApp üzerinden iletişim kursunlar. Satış için en önemli anahtarlardan biri olan iletişim kanallarına bir yenisini daha ekleyin.

Geliştirici Konsolu

Yazılım geliştiricileri için hazırlanan web servisler sayesinde ETicaretSoft ile entegre çalışan uygulamalar geliştirebilirsiniz. Ürünlerinizi, müşterilerinizi, sipariş ve kargo takibi yönetimlerinizi, web servisler ile mevcut alt yapınıza entegre edebilirsiniz. Fiziksel işletmenizde kullandığınız paket muhasebe ve stok programları veya sizin işletmenize özel hazırlanmış uygulamalar ile sanal mağazanızı entegre edin. Tüm sistemleriniz birbiri ile senkronize olsun. Sanal mağazanızdan tüm işletmenizi yönetin.

Geliştirici konsolu için buraya tıklayınız

Peşin Fiyatına 9 Taksit

E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Demo İnceleyin Paketleri İnceleyin