Sosyal Sorumluluk

Başarı dolu 25 yılda bizimle olan tüm değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler!
Sizden aldığımız güç ve sorumlulukla büyümeye devam ediyoruz.

ETicaretSoft olarak; içinde bulunduğumuz topluma karşı görev ve sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz düzeyde iyi bir kurumsal vatandaş olduğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle tüm çalışmalarımızı; çalışanlarımız ve paydaşlarımızla ilişkilerimizi sosyal, kültürel, ekonomik ve çevresel konulara hassasiyet sahibi bir kimlikle, etik değerlere sorumluluk sahibi yaklaşımlarla gerçekleştiriyoruz.

Çevresel, kültürel ve toplumsal gelişmeyi önemsiyoruz. Bu amaçla; geleceğin iş dünyasında yerini alacak gençlerimize; günümüz ve geleceğin bilişim sektörünü verdiğimiz seminerlerle anlatıyoruz.

Amacımız, gençlere bilişim sektörünün iş dünyasındaki yerini deneyim, tecrübe ve bilgi birikimimizi harmanlayarak gönüllülük esasında eğitim çalışmaları ile aktarmaktır. Profesyonel hayatta karşılaşılacak aksiyonu bilişim ile yönetebilme konularında seminer ve eğitim şeklinde gönüllü olarak danışmanlarımızın ve deneyimli yöneticilerimizin bilgi birikimiyle aktarmak projemizin en önemli gayesidir.

Deneyimli yöneticilerimiz ve danışmanlarımızla verdiğimiz eğitim seminerlerinde; gençlerimizin bilişim sektöründeki dönüşümü görmeleri, bu dönüşümün ise iş dünyasında ciddi bir dinamik olduğunu ve teknolojinin artık hayatımızın kaçınılmaz bir parçası olduğunu göstermeyi hedefledik.

Bulunduğumuz bölgede bilişim sektörünün öncü firması olarak gençlerle buluşma fırsatı yakaladık. Gençler üst düzey yöneticilerimizle tanışma fırsatı yakaladı. Gençlerimiz verdiğimiz seminerlerde; interneti güvenli, faydalı ve efektif nasıl kullanılır bunu öğrendi. Gençler arasındaki arkadaşlık ortamına ortak olarak aralarında sinerji oluşturduk. Bu sinerji onların hayallerini birbirleriyle paylaştığı gelecek yatırımlarının temel taşını oluşturdu.