Neden Hazır E-Ticaret Sitesi?

Bir e-Ticaret sitesi yazılımını sıfırdan oluşturmak; zaman, bütçe ve yazılım ekibi açısından oldukça maliyetli olurken, hazır e-ticaret paketleri oldukça ucuz ve zahmetsizdir.

ETicaretSoft uzun geliştirme süreçleri sonunda bugünkü halini aldığı için ihtiyaç duyabileceğiniz özelliklerin tamamı paketler içerisinde mevcuttur ve olası yazılım hataları tespit edilip giderilmiştir.

ETicaretSoft e-ticaret altyapılarından edinmeniz durumunda, kendi geliştirme ekibinize ihtiyaç duymazsınız, biz e-ticaret altyapınızı sürekli geliştirmekte ve güncellemekte olacağız. E-Ticaret siteniz üzerindeki ticari hayatınızın sağlıklı işleyebilmesi için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknik destek çözümünü ETicaretSoft olarak sunuyor olacağız.

ETicaretSoft e-ticaret paketleri, tamamı Türk yazılımcılar tarafından hazırlanmış %100 yerli bir e-ticaret yazılımıdır. Tüm altyapı ATS YAZILIM A.Ş. tarafından üretilmiştir ve ETicaretSoft markası ile hizmete açılmıştır. Özel yazılım e-ticaret altyapınızın sunucu ihtiyaçları ETicaretSoft bünyesinde barınan sunucular üzerinden sağlanmaktadır. ETicaretSoft paketleri ile e-ticaret dünyasına adım atmanız durumunda, yapmanız gereken tüm işlemler ETicaretSoft tarafından sağlanacaktır.

ETicaretSoft’ta 60’dan fazla ücretsiz tasarım seçeneğini kullanabilirsiniz. Dilerseniz markanızı ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak veya satışını sağlayacağınız ürünler için özel kurgulanmış bir konsept tasarım çalışması da yaptırabilirsiniz. ETicaretSoft olarak, e-ticaret siteniz için gerekli araştırmayı sağlar, şirketinizin kurumsal kimliğine uygun, sektörünüzü yansıtan özel tasarım seçeneklerini size sunabiliriz. Dilerseniz de tasarım ekibimize vereceğiniz bilgiler ve örnekler ile tam istediğiniz görünümde bir ara yüzü özel olarak hazırlatabilirsiniz.

ETicaretSoft e-ticaret altyapıları ile banka sanal POS’unuzu kolayca yönetim panelinizden aktif edebilirsiniz. Sanal POS hizmeti sağlayan tüm bankaların ve popüler ortak ödeme sistemlerinin entegrasyonları yönetim panelinizde hazır olarak gelecektir. Sizin yapmanız gereken tek şey birlikte çalışmak istediğiniz ödeme sağlayıcısına karar vermek.

ETicaretSoft paketleri ile e-ticaret siteniz için ihtiyacınız olacak her şeyi karşılayabilirsiniz. Sektörünüze özel veya özel modül ihtiyaçlarınız için ise yazılım ekibimiz ile daima yanınızda olacağız.

Detaylı bilgi ve yardım için info@eticaretsoft.com adresini kullanabilirsiniz.