E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret Yazılımı, E-Ticaret Paketi, Satış Sitesi | ETicaretSoft
BLOGİLETİŞİM  
 

Neden Hazır E-Ticaret Sitesi?

 

Bir e-Ticaret sitesi yazılımını sıfırdan oluşturmak; zaman, bütçe ve yazılım ekibi açısından oldukça maliyetli olurken, hazır e-ticaret paketleri oldukça ucuz ve zahmetsizdir.

ETicaretSoft uzun geliştirme süreçleri sonunda bugünkü halini aldığı için ihtiyaç duyabileceğiniz özelliklerin tamamı paketler içerisinde mevcuttur ve olası yazılım hataları tespit edilip giderilmiştir.

ETicaretSoft e-ticaret altyapılarından edinmeniz durumunda, kendi geliştirme ekibinize ihtiyaç duymazsınız, biz e-ticaret altyapınızı sürekli geliştirmekte ve güncellemekte olacağız. E-Ticaret siteniz üzerindeki ticari hayatınızın sağlıklı işleyebilmesi için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknik destek çözümünü ETicaretSoft olarak sunuyor olacağız.

ETicaretSoft e-ticaret paketleri, tamamı Türk yazılımcılar tarafından hazırlanmış %100 yerli bir e-ticaret yazılımıdır. Tüm altyapı ATS YAZILIM A.Ş. tarafından üretilmiştir ve ETicaretSoft markası ile hizmete açılmıştır. Özel yazılım e-ticaret altyapınızın sunucu ihtiyaçları ETicaretSoft bünyesinde barınan sunucular üzerinden sağlanmaktadır. ETicaretSoft paketleri ile e-ticaret dünyasına adım atmanız durumunda, yapmanız gereken tüm işlemler ETicaretSoft tarafından sağlanacaktır.

ETicaretSoft’ta 60’dan fazla ücretsiz tasarım seçeneğini kullanabilirsiniz. Dilerseniz markanızı ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak veya satışını sağlayacağınız ürünler için özel kurgulanmış bir konsept tasarım çalışması da yaptırabilirsiniz. ETicaretSoft olarak, e-ticaret siteniz için gerekli araştırmayı sağlar, şirketinizin kurumsal kimliğine uygun, sektörünüzü yansıtan özel tasarım seçeneklerini size sunabiliriz. Dilerseniz de tasarım ekibimize vereceğiniz bilgiler ve örnekler ile tam istediğiniz görünümde bir ara yüzü özel olarak hazırlatabilirsiniz.

ETicaretSoft e-ticaret altyapıları ile banka sanal POS’unuzu kolayca yönetim panelinizden aktif edebilirsiniz. Sanal POS hizmeti sağlayan tüm bankaların ve popüler ortak ödeme sistemlerinin entegrasyonları yönetim panelinizde hazır olarak gelecektir. Sizin yapmanız gereken tek şey birlikte çalışmak istediğiniz ödeme sağlayıcısına karar vermek.

ETicaretSoft paketleri ile e-ticaret siteniz için ihtiyacınız olacak her şeyi karşılayabilirsiniz. Sektörünüze özel veya özel modül ihtiyaçlarınız için ise yazılım ekibimiz ile daima yanınızda olacağız.


Detaylı bilgi ve yardım için info@eticaretsoft.com adresini kullanabilirsiniz.
Peşin Fiyatına 9 Taksit
E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Peşin Fiyatına 9 Taksit

 
ÜRÜNLERİMİZ ETİCARETSOFT DESTEK BİZE ULAŞIN
E-Ticaret Paketleri
Detaylı Paket Özellikleri
Konsept Tasarım Paketleri
Mobil E-Ticaret Sitesi
Mobil Uygulamalar
3D E-Ticaret Sitesi
Özel E-Ticaret Yazılımı
Ücretsiz Demo İncele
E-Tahsilat Çözümleri
Entegrasyonlar
Online Satın Alın
İletişim Bilgilerimiz
Firmamız Hakkında
Referanslarımız
Müşteri Yorumları
Banka Hesap Numaraları
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Basın ve Seminerlerimiz
Bayilik Başvurusu
Çözüm Ortaklarımız
Görsel Dökümanlar
Güvenli Ödeme
Sıkça Sorulan Sorular
Ücretsiz Eğitimler
Eğitim Videolarımız
Geliştirici Konsolu
Bayi Portalı
0850 532 28 14
Haşim İşcan Cd. Tuğsa Plaza
Kat 7 Osmangazi / BURSA
info@eticaretsoft.com
BLOG BİZİ TAKİP EDİN
E-Ticaret Haberleri
İnternetten Ürün Satmak
Neden Hazır Altyapı?
E-Ticaret Sözlüğü
© 1998 - 2019 ATS YAZILIM A.Ş. Her hakkı saklıdır.   |   RSS   |   Gizlilik Politikası