Konsept Tasarım

Hazır tasarım ve renk seçeneklerimizden harici olarak sunulan bu hizmetimiz ile, kurumsal kimliğinize ve sektörünüze uygun şekilde özel dizayn edilen arayüz çalışması ve görsel içerikler sayesinde müşterilerinize farklı görünebilirsiniz.

Konsept Tasarım Paketi 1

Logo + Konsept Arayüz Tasarımı

İstekleriniz doğrultusunda size özel logo tasarımı ve tüm sayfalarda kullanılacak alt üst başlık tasarımı hazırlanır, css, html ve javascript olarak kodlanarak e-ticaret paketlerimize entegre edilir.

9,000 TL

Konsept Tasarım Paketi 2

Logo + Giriş Sayfası + Konsept Arayüz Tasarımı

İstekleriniz doğrultusunda size özel logo tasarımı, giriş sayfası tasarımı, banner tasarımı ve tüm sayfalarda kullanılacak alt üst başlık tasarımı hazırlanır, css, html ve javascript olarak kodlanarak e-ticaret paketlerimize entegre edilir.

12,000 TL

Konsept Tasarım Paketi 3

Logo + Giriş Sayfası + Konsept Arayüz + Ürün Sayfası Görseli

İstekleriniz doğrultusunda size özel logo tasarımı, giriş sayfası tasarımı, banner tasarımı, tüm sayfalarda kullanılacak alt üst başlık tasarımı ve ürün detay sayfasında ek görseller hazırlanır, css, html ve javascript olarak kodlanarak e-ticaret paketlerimize entegre edilir.

18,000 TL

Özel Konsept Tasarım Paketi

Logo + Giriş Sayfası + Konsept Arayüz + Ürün Sayfası Tasarımı

İstekleriniz doğrultusunda size özel logo tasarımı, giriş sayfası tasarımı, banner tasarımı, tüm sayfalarda kullanılacak alt üst başlık tasarımı ve dinamik ürün detay sayfası, sepet sayfası tasarımı hazırlanır, css, html ve javascript olarak kodlanarak e-ticaret paketlerimize entegre edilir.

Özel Fiyatlandırılır

Mobil E-Ticaret Tasarım Paketi

Giriş Sayfası + Mobil Arayüz Tasarımı + Ürün Sayfası Tasarımı

Mobil e-ticaret sitemizi kullanan müşterilerimize özel bir hizmettir. İstekleriniz doğrultusunda size özel giriş sayfası tasarımı, arayüz tasarımı ve dinamik ürün detay sayfa tasarımları hazırlanır, css, html ve javascript olarak kodlanarak mobil e-ticaret paketlerimize entegre edilir.

2,500 TL

Peşin Fiyatına 9 Taksit

E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Demo İnceleyin Paketleri İnceleyin