Genel Özellikler

ETicaretSoft, farklı sektörlerden yüzlerce müşterinin deneyimleri ve talepleri doğrultusunda hazırlanmış, sürekli olarak geliştirilen %100 yerli bir e-ticaret yazılımıdır.

Kullanıcı Dostu ve Pratik

Tamamen müşteri deneyimleri ile geliştirilen, teknik terimlerden arındırılmış ve tamamı yerli bir e-ticaret altyapısı ile takılmadan ilerleyin, işiniz kolaylaşsın. Kullanıcı dostu bir arayüz ve rahat bir kullanım noktasında incelikle kurgulanmış bir yönetim paneli, ihtiyaçlarınıza tam cevap versin. Kullanım alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalmadan, aradığınız her detaya kolayca ulaşabilmeniz için özel olarak hazırlanan tasarımlarımızla hızınızı artırın.

Hızlı, Güvenli ve Entegre

Otomatik optimizasyon modüllerimiz ile hızlı, güvenli ve tüm yazılımlar (Muhasebe, MRP, ERP ve diğerleri) ile tam entegre çalışabilen, esnek, uyumlu, daima kararlı çalışan işletmenizin eksik halkasını tamamlayan bir e-ticaret yazılımı. Tüm stoklarınızı ve cari hesaplarınızı, işletmenizde banttan çıkan hazır ürünlerinizi sanal mağazanızla entegre edin. İleri düzey güvenlik önlemlerimiz ile arkanıza bakmadan, hızla ve güvenle e-ticaret yapmanın keyfini çıkarın.

Daima Güncel ve Modern

Sürekli geliştirilen, günümüzün vazgeçilmez mecralarının (Google, Facebook, Instagram vb.) altyapısal değişikliklerine anında uyum sağlayan, yazılım teknolojilerinin gelişimini yakından takip eden ve modernlikten taviz vermeyen bir e-ticaret yazılımı. Yeni trendleri, kullanıcı alışkanlıklarındaki değişimleri ve teknolojik gelişmelerin getirdiği gereksinimleri sizin yerinize takip eden, versiyon yenilemeleri ile sizlere her zaman güncel bir altyapı sunan ETicaretSoft sanal mağaza sistemleri ile siz, sadece işinize odaklanın.

Mobil E-Ticaret Sitesi

Geçtiğimiz yılda müşterilerimizin e-ticaret sitelerine mobil cihazlardan giriş oranı tam %82. Ayrıca arama motorları (Google, Yandex, Yahoo vb.) sıralama algoritmalarını, daima modern teknolojilere uyumlu, yeni nesil web sitelerine göre güncellemektedir. ETicaretSoft'ta tüm platformlara (iOS, Android) tam uyumlu mobil e-ticaret sitenizi kullanın, geride kalmayın. Mobil cihazların tümünde (Tablet veya Cep Telefonu) sanal mağazanızın, kullanılan cihazın ekran boyutuna özel olarak nasıl uyum sağladığını izleyin.

Müşteri Hizmetleri ve Destek

Uzman danışmanlarınız ile 7/24 iletişimde kalın, sanal mağazanız istediğiniz noktaya daha hızlı ve emin adımlar ile ilerlesin. Telefon ve e-posta ile tüm ekibimizle sorununuzu paylaşın, hızlı geri dönüş alın ve kolayca çözüme ulaşın. Sizi yavaşlatan, yolunuza sürekli engeller ve ek maliyetler koyan bir altyapı sağlayıcısı ile değil, sizi daima bir adım daha ileriye götürmek için çabalayan, öneriler ve çözümler sunan bir altyapı sağlayıcısı ile çalışın. Sizin başarınız, bizim başarımızdır. ETicaretSoft müşteri destek uzmanları bu motto ile güne başlar ve bir sonraki günü planlarlar.

Ücretsiz E-Ticaret Eğitimleri

Ücretsiz birebir eğitimler ile sanal mağazanıza ve e-ticaret’e daha fazla hâkim olun. Sanal mağazanızın yeteneklerini keşfedin, kontrolü tamamen elinize almanın hazzını yaşayın. Her işin başlangıcında yaşanan karmaşayı bizimle atlatın. Tecrübeli ekibimizle oluşturacağınız bir yol haritası sayesinde sanal mağazanızı doğru yönetin, kazancınızı katlayın. Başlangıç planlaması, sonraki süreçlerinizi doğrudan etkileyecek olan çok önemli bir iştir. Tecrübeli danışmanlarımız size yol göstersinler, alternatifler sunsunlar ve en doğru olana karar vermenize yardımcı olsunlar.

Peşin Fiyatına 9 Taksit

E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Demo İnceleyin Paketleri İnceleyin