Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu önemli bir konudur ve ürünlerinizin internette bulunur olmasını sağlar. ETicaretSoft bu optimizasyonları sizin için otomatik olarak yapar ve fikrinize sunar.

Ürün Bazlı SEO Yönetimi

Ürün eklerken, SEO ayarlarını kolaylıkla yapın. Arama motorları ürünlerinizi sizin istediğiniz şekilde tanısın. Arama motorlarında sıranızı kendiniz belirleyin. Anahtar kelimeler, Site açıklaması ve Site başlığı alanları, ETicaretSoft sanal mağaza sistemlerinde her ürün için ayrı ayrı düzenlenebilecek şekilde tasarlandı. Böylelikle kategoriler ve sanal mağazanızın geneli için SEO çalışmaların yapmanın yanı sıra, ürünleriniz için de özel tanımlamalar yaparak her zaman rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz.

Blog Yazıları ve Etiket Yönetimi

Blog yazıları ile bilgilendirme içerikleri üreterek müşterilerinizle duygusal bağ oluşturun. Aynı zamanda arama motorlarında daha fazla anahtar kelimede görüntülenmenize olanak sağlayın. Etiketleriniz ve özgün içeriklerle mağazanızın SEO yapısını kuvvetlendirin. Blog yazıları modülü ile kendi sanal mağazanızın Blogger'ı olun. Hazırladığınız blog yazılarını sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak, sanal mağazanızın ziyaretçi sayısını ve prestijini artırın.

Kategori ve Marka Bazlı SEO Yönetimi

Kategorilerinize ve markalarına özel SEO yönetimi ile ön plana çıkın. Arama motorlarının mağazanızdaki ürün gruplarını nasıl görmelerini istiyorsanız kategori ve marka yapınızı o şekilde biçimlendirin. Kategori adlarından farklı kelimeler içeren özel Seflink'ler oluşturarak daha fazla arama kriterinde bulunabilir olun. Her bir kategori ve alt kategori için ayrı ayrı SEO çalışmaları yapın, dilediğiniz kelime guruplarında arama motorlarına optimize olun.

Arama Motorları İle Tam Entegrasyon

Tüm arama motorlarının algoritmalarına uygun şekilde dizayn edilmiş bir e-ticaret yazılımı. Bağlantı ve dönüşüm kodlarınızı kolayca entegre edin, anında kullanın. Güncel arama motoru tarama algoritmalarını sizin yerinize e-ticaret yazılımınız takip etsin, siz satışlara odaklanın. Tüm arama motorları ile tam entegre çalışan ETicaretSoft sanal mağaza sistemleri ile, siz de daima bulunabilir olun. Siz SEO çalışmalarınızı yapın, sanal mağazanız gerekli tüm verileri arama motorlarına işlesin, müşterilerinizin yaptığı aramalar size sipariş olarak geri dönsün.

Peşin Fiyatına 9 Taksit

E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Demo İnceleyin Paketleri İnceleyin