Sipariş Yönetimi

ETicaretSoft paketleri ile siparişlerinizi kolayca yönetin, faturalarınızı online olarak yazdırın, kargo fişinizi oluşturun ve müşterilerinizi anında SMS ile bilgilendirin.

Otomatik Sipariş Bildirimleri

Sanal mağaza yönetim ekranınız açıkken sesli bildirimler ile siparişlerinizden anında haberdar olun. Tarayıcılar ve bilgisayarların bildirim merkezleri ile uyumlu çalışan e-ticaret siteniz sayesinde sipariş onaylarınızı ertelemeyin, hizmet kalitenizden taviz vermeyin. Yeni bir sipariş aldığınızda, tarayıcınıda açık olan yönetim paneli uygulaması hem sesli hemde görsel olarak sizi uyarsın. Bilgisayar başında olmadığınız durumlarda ise yönetim paneli mobil uygulamanıza otomatik olarak anlık bildirimler alın. Sanal mağazanız ile ilgili tüm yeni gelişmelerden anında haberdar olarak zamanında müdahale edin.

Arşivleyin, Kalabalık Olmasın

İşlemleri tamamlanan siparişlerinizi arşivleyin. Sevkiyatlarının yapılması gereken siparişleri ve ödeme takibinde olduğunuz siparişleri takip ederken karmaşıklık yaşamayın. Kargoya teslim edilen ve ödeme takibi tamamlanan tüm siparişlerinizi arşivleyin. Sipariş listenizde sadece takibinizde olan siparişleri, aşamalı olarak sonuca ulaştırın. Yüzlerce ve hatta binlerce siparişin arasında daima kontrolü elinizde tutarak takip etmenin keyfini çıkarın.

Üye Olmadan Alışveriş

Bazı müşterileriniz üyelikle zaman kaybetmek veya bilgilerini verip üye olmak istemeyebilir. Üyeliksiz alışveriş modülü ile işlerini kolaylaştırın, tercih edilir olun. Daha az soru, daha az detay ile müşterileriniz alışverişlerini tamamlasın. Potansiyel müşterilerinize sunduğunuz bu tercihlerle onların gerçek müşterileriniz olmasını sağlayın.

Online Fatura Yazdırma Modülü

Siparişlerinizin faturasını, gelen sipariş üzerinden tek tık ile zahmetsizce yazdırın. Aynı zamanda kargo fişlerinizi de yönetim paneliniz üzerinden tek tık ile yazdırarak her sipariş sevkiyatı için kargo formu doldurmak yerine bu fişi kargonuza yapıştırarak gönderin. Online fatura ve kargo fişi yazdırma modülleri sayesinde zaman kazanın, hızınıza hız katın.

Sipariş Dağılım Raporları

Sanal mağazanızdan aldığınız siparişleri harita üzerinden takip edin. Tarih aralığı ve ödeme yöntemine göre detaylı dağılım raporları edinin. Sipariş yoğunluğuna göre otomatik renklenen haritanızdan, reklam stratejiniz için daha detaylı bilgi alarak hedeflemenizi nokta atışı gerçekleştirin. Reklam maliyetlerinizi düşürün. Sizi aynı zamanda gün geçtikçe daha da heyecanlandıracak olan bu benzersiz rapor sayesinde haritanız renklendikçe, kazancınız artsın.

Kargo ve SMS Entegrasyonu

Kargo entegrasyonu ile müşterilerinize kargolarını takip edebilmeleri için gereken bilgileri iletin. SMS entegrasyonu ile müşterilerinize sipariş durumlarını, sorunları veya kargoya teslim edildiği bilgisini anında gönderin. Yönetim panelinizden gelen siparişiniz için tek tıkla çalıştığınız kargo firmasından kurye talep edin. Müşterilerinize siparişlerinin durumlarını anlık olarak ve tek tıkla SMS ile bildirin.

Sosyal Medya İle Bağlan

Müşterileriniz sanal mağazanıza üye olmadan, sosyal medya hesapları (Facebook, Google) ile rahatlıkla giriş yapabilsinler. Müşterilerinize zaman kazandırın, işleri kolaylaşsın. Çoğu zaman üyelik bilgilerini hatırlamadıklarından dolayı tekrar giriş yapmaktan imtina eden müşterileriniz için, sosyal medya hesapları ile giriş yapma imkanı sunun. İstedikleri ürünü kolayca satın alsınlar.

Siparişlerinizi Aktarın

Belirli bir tarih aralığı seçerek, listelenen tüm siparişlerinizin cari bilgilerinin tamamını veya ödeme yöntemine göre filtrelediğiniz kısmını Excel'e aktarın ve bilgisayarınıza indirin. Sadece kargoya teslim edilen siparişlerinizin veya sadece onaylanmış ve hazırlanmakta olan siparişlerinizin cari bilgilerini bilgisayarınıza indirin. Tüm cari bilgileri tek dosyada veya faklı excel dosyalarında kayıtlı olarak bilgisayarınızda saklayın, analizler ve istatistikler için düzenleyin.

Peşin Fiyatına 9 Taksit

E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Demo İnceleyin Paketleri İnceleyin