Ödeme Altyapıları

ETicaretSoft paketleri tüm banka ve ödeme kuruluşlarının altyapıları ile tam uyumludur. Entegrasyonlar yönetim paneliniz ile birlikte kullanıma hazır olarak gelmektedir.

Hazır Sanal POS Altyapıları

Türkiye'de Sanal POS hizmeti sağlayan 16 bankanın (Akbank, AlternatifBank, Anadolubank, Denizbank, Garanti BBVA, Halkbank, ING, İş Bankası, KuveytTürk, ŞekerBank, TEB, Türkiye Finans, QNB Finansbank, Vakıfbank, YapıKredi, Ziraat Bankası) altyapıları hazır olarak gelmektedir. Sanal mağazanızı kurduktan sonra bankanızdan alacağınız sanal poslarınızı kolayca entegre edin. Sanal poslarınızın taksit seçeneklerini ve komisyon oranlarını yönetim panelinizden dilediğiniz gibi ayarlayarak, ödeme alt yapınızı özgürce kurgulayın.

Ödeme Kuruluşu Altyapıları

Bankaların sanal poslarını toplu olarak bünyelerinde barındıran B.D.D.K. lisanslı ödeme kuruluşları ile kolayca tahsilat yapın. Ücretsiz YeniPOS altyapısı ile müşterilerinize tüm kredi kartları için tek çekim veya taksitli alışveriş imkanı sağlayın. Bankalara ayrı ayrı pos başvurusu yapmak için zaman harcamayın. Pos maliyetleri ile ve uzun ödeme vadeleri arasında finansman sıkıntısı çekmeden, tahsilatlarınız ertesi iş günü hesabınıza yatsın.

3D Secure İle Güvenli Ödeme

3 aşamalı güvenlikli ödeme altyapısı sayesinde güvenlikten ödün vermeyin. Müşterilerinizin bilgileri dışında kart kullanımını %100 önleyin, güven kazanın. Ödeme itirazı oranını azaltarak, yaptığınız tahsilatları ve işletmenizi hukuksal boyutuyla garanti altına alın. 3D Secure güvenli ödeme altyapısı ile siz de geleceğe güvenle bakın, müşterilerinize güven verin.

Alışverişsiz Tahsilat Modülü

Sanal mağazanız aynı zamanda pos cihazınız olsun. Bayi veya müşterileriniz internete erişebildikleri her yerden (telefon, tablet, bilgisayar) ödemelerini peşin veya taksitli olarak anında gerçekleştirsin. Sanal mağazanızdan herhangi bir ürünü sepete atmadan, standart ödeme adımlarını kullanmadan, sadece bir güvenli ödeme bağlantısı ile müşterileriniz size ödeme yapabilsinler. Herzaman ve her yerde kredi kartı ile online ödeme almanın mutluluğunu yaşayın.

Banka Komisyon Oranlarını Yönetin

Banka ve ödeme şirketlerinin değişen komisyon oranlarına sanal mağazanız üzerinden anında müdahale edin, güncelleyin. Kaybınız olmasın. Her banka ve her kredi kartı için farklı pos komisyon oranı ekleyebilir, düzenleyebilirsiniz. ETicaretSoft Sanal Mağaza Sistemleri ile kontrol daima sizde olsun. Güncel oranlarla tahsilatlarınız size kazanç sağlasın. Tamamen kullanıcı dostu yönetim paneli ile tüm sanal pos işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapın.

Havale ve EFT İle Ödeme Alın

Banka havalesi veya EFT yöntemleri ile sipariş kabul edin. Müşterilerinizin alışveriş yapmaya karar verdikleri anda mevcut olan ödeme imkânları için daima alternatifleriniz olsun. Kredi kartı kullanmayan, ürünü hediye edeceği için kapıda ödeme istemeyen müşterilerinize Banka havalesi ve EFT ile ödeme seçeneği sunun. Satış kaçırmayın, kazanan siz olun.

Kargo İle Kapıda Ödeme

Kargo ile kapıda ödeme yöntemi sayesinde daha fazla müşteri kitlesine hitap edin. Müşterileriniz satın aldıkları ürünleri kapıda, görerek teslim alsınlar, güven kazanın. Bu ödeme yönteminin ücretlendirmesini istediğiniz üründe ücretsiz olarak tanımlayın. Kargo ücretini ayrı, kapıda ödeme ücretini ayrı hesaplayan bu bu modülü, ürünlerinizin her biri için kolayca özelleştirebilirsiniz. Sadece belirlli bir sepet toplamı üzerinde verilecek siparişler için bu özelliği aktif edebilir, müşterilerinizi daha fazla alışveriş yapmaya teşvik edebilirsiniz.

256 Bit SSL İle Tam Koruma

256 Bit şifrelemeli SSL güvenlik sertifikası ile hem mağazanızın hem müşterilerinizin bilgilerini koruma altına alın. Sigortanız, tüm Dünya'da kabul görmüş, kullanılan en zorlu güvenlik altyapısı olsun. Tüm sanal mağazanız 256 Bit şifrelemeli SSL güvenlik sertifikası ile uçtan uca şifrelensin. Tarayıcılar üzerinde sanal mağazanızın güvenliğini tescilleyin. Müşterileriniz huzurla alışveriş yapsın, ticaretiniz sekteye uğramasın.

Peşin Fiyatına 9 Taksit

E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Demo İnceleyin Paketleri İnceleyin