E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret Yazılımı, E-Ticaret Paketi, Satış Sitesi | ETicaretSoft
BLOGİLETİŞİM  
 

Gelişmiş Raporlar

Sadece ETicaretSoft paketlerinde bulunan eşsiz raporlar ve analizler ile yapmanız gerekenleri kolayca
gözlemleyin, satışlarınıza dilediğiniz gibi yön verin.

 
 
Cihaz ve Tarayıcı Raporları
Verimli reklam platformları (mobil, içerik ağları, google, facebook vb.) her ürün ve sektör için değişiklik göstermektedir. Bu yeni gelişmiş raporlama özelliği ile siparişlerinizin, en çok hangi cihaz ve tarayıcılardan geldiğini görerek ürün veya setörünüze en uygun reklam platformlarını kolayca belirleyin.
Sipariş Raporları
 
Belirlediğiniz tarih aralığı ve ödeme yöntemine göre yapılan tüm siparişleri listeleyin. Aylık raporlar oluşturun. Sipariş istatistikleri ile satışlarınızdaki artış ve düşüşleri kontrol altında tutun.
 
 
Sipariş Dağılım Raporları
Sanal mağazanızdan aldığınız siparişleri harita üzerinden takip edin. Tarih aralığı ve ödeme yöntemine göre detaylı dağılım raporları edinin. Sipariş yoğunluğuna göre otomatik renklenen haritanızdan, reklam stratejiniz için daha detaylı bilgi alarak hedeflemenizi nokta atışı gerçekleştirin. Reklam maliyetlerinizi düşürün.
Trafik Takip
 
Sanal Mağazanıza en çok hangi mecradan giriş yapıldığını ve hangi mecradan daha çok talep aldığınızı görün. Reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi belirlerken bu verilerden faydalananın. Çalışmalarınızda başarıya daha yakın olun.
 
 
Ürün Satış Raporları
En çok satılan ürünlerinizi anlık olarak görün, gelecek taleplere hazırlıklı olun. Müşterilerinize hizmet verirken stok problemi yaşamayın.
Üye Sipariş Raporları
 
Sanal mağazanızdan en çok alışveriş yapan müşterilerinizi inceleyin. En çok alışveriş yapan üyelerinize ve bayilerinize özel indirimler yapın veya hediye çekleri gönderin.
 
 
Ziyaretçi İstatistikleri
Sanal mağazanızı ziyaret eden müşterilerinizi takip edin. En çok hangi sayfalarda veya ürünlerde zaman geçirdiklerini inceleyin. Mağazanıza giriş yaptıkları şehirleri ve cihazları görün, reklamlarınızı planlayın.
Negatif Arama Raporları
 
Ziyaretçilerinizin sanal mağazanızda neleri aradıklarını görün. Aradıkları fakat bulamadıkları ürünleri inceleyin. Rağbet gören ürünleri tedarik edin, büyümenizi doğru seçimlerle şekillendirin.
 
 
Kullanıcı Hareketleri
Ziyaretçilerinizin sanal mağazanızda hangi sayfalarda zaman geçirdiklerini görün, ilgi çeken ürün ve içeriklerinizin sayısını çoğaltın, potansiyel müşterileri kitlenizi katlayın.
Beklenen Ürünler
 
Müşterilerinize stokta olmayan ürünler için, “Geldiğinde haber ver” seçeneğini sunun. Ürününüz tekrar stoklarınıza girdiğinde müşterinize otomatik e-posta gönderin ve satışlarınızı arttırın.
 
 
Ürün İnceleme Raporları
Mağazanızda en çok incelenen ürünleri görün. İlgi çekmesinin sebeplerini keşfedin ve müşteri kitlenizin internet üzerinden alışveriş yaparken hangi kriterleri önemsediklerini görün. Stratejilerinizi bu raporlar ile geliştirin.
Peşin Fiyatına 9 Taksit
E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Peşin Fiyatına 9 Taksit

 
ÜRÜNLERİMİZ ETİCARETSOFT DESTEK BİZE ULAŞIN
E-Ticaret Paketleri
Detaylı Paket Özellikleri
Konsept Tasarım Paketleri
Mobil E-Ticaret Sitesi
Mobil Uygulamalar
3D E-Ticaret Sitesi
Özel E-Ticaret Yazılımı
Ücretsiz Demo İncele
E-Tahsilat Çözümleri
Entegrasyonlar
Online Satın Alın
İletişim Bilgilerimiz
Firmamız Hakkında
Referanslarımız
Müşteri Yorumları
Banka Hesap Numaraları
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Basın ve Seminerlerimiz
Bayilik Başvurusu
Çözüm Ortaklarımız
Görsel Dökümanlar
Güvenli Ödeme
Sıkça Sorulan Sorular
Ücretsiz Eğitimler
Eğitim Videolarımız
Geliştirici Konsolu
Bayi Portalı
0850 532 28 14
Haşim İşcan Cd. Tuğsa Plaza
Kat 7 Osmangazi / BURSA
info@eticaretsoft.com
BLOG BİZİ TAKİP EDİN
E-Ticaret Haberleri
İnternetten Ürün Satmak
Neden Hazır Altyapı?
E-Ticaret Sözlüğü
© 1998 - 2019 ATS YAZILIM A.Ş. Her hakkı saklıdır.   |   RSS   |   Gizlilik Politikası