Gelişmiş Raporlar

Sadece ETicaretSoft paketlerinde bulunan eşsiz raporlar ve analizler ile yapmanız gerekenleri kolayca gözlemleyin, satışlarınıza dilediğiniz gibi yön verin.

Cihaz ve Tarayıcı Raporları

Verimli reklam platformları her ürün ve sektör için değişiklik göstermektedir. Bu yeni gelişmiş raporlama özelliği ile siparişlerinizin, en çok hangi cihaz ve tarayıcılardan geldiğini görerek ürün veya setörünüze en uygun reklam platformlarını kolayca belirleyin.Siparişlerinizin en çok hangi tarayıcılar ve hangi işletim sistemine sahip cihazlardan geldiğini görün.Sanal mağazanıza yapacağınız yatırımlar ve reklam optimizasyonları için, bu değerli verileri kullanarak daha isabetli kararlar verin.

Sipariş Raporları

Belirlediğiniz tarih aralığı ve ödeme yöntemine göre yapılan tüm siparişleri listeleyin. Aylık raporlar oluşturun. Sipariş istatistikleri ile satışlarınızdaki artış ve düşüşleri kontrol altında tutun. İstatiksel verileri, pazarlama süreçlerinizi organize etmek için kullanın. Reklam kampanyalarınızı, yeni ürün ya da dönemsel indirim kampanyalarınızı bu istatistiklere göre organize ederek satış miktarlarınızın daima yüksek olması için çalışmalar yapın.

Sipariş Dağılım Raporları

Sanal mağazanızdan aldığınız siparişleri harita üzerinden takip edin. Tarih aralığı ve ödeme yöntemine göre detaylı dağılım raporları edinin. Sipariş yoğunluğuna göre otomatik renklenen haritanızdan, reklam stratejiniz için daha detaylı bilgi alarak hedeflemenizi nokta atışı gerçekleştirin. Reklam maliyetlerinizi düşürün.Sizi aynı zamanda gün geçtikçe daha da heyecanlandıracak olan bu benzersiz özellik sayesinde haritanız renklendikçe kazancınız artsın.

Trafik Takip

Sanal Mağazanıza en çok hangi mecradan, yönlendirilen adreslerden giriş yapıldığını ve hangi mecradan daha çok talep aldığınızı anlık olarak görün görün. Reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi belirlerken bu verilerden faydalananın. Çalışmalarınızda başarıya daha yakın olun.

Ürün Satış Raporları

En çok satılan ürünlerinizi anlık olarak görün, gelecek taleplere hazırlıklı olun. Müşterilerinize hizmet verirken stok problemi yaşamayın. En çok satılan ürünleriniz için reklam kampanyaları oluşturun veya özel bir indirim günü planlayarak bu ürünlerin daha fazla satılmasını sağlayın. En çok satılan ürünleri daha uygun fiyatlarla stoklarınıza alarak daha fazla kazanç elde etmek için tedarik kanallarınızı kontrol edin.

Üye Sipariş Raporları

Sanal mağazanızdan en çok alışveriş yapan müşterilerinizi raporlayın. En çok alışveriş yapan üyelerinize ve bayilerinize özel indirimler yapın veya hediye kuponları gönderin. En değerli üyelerinizi veya bayilerinizi ödüllendirin ve onları daha fazla alışveriş yapmaya teşvik edin. Üye sipariş raporları ile müşterilerinizi daha dataylı tanımanızı sağlayacak istatistiklere sahip olun.

Ziyaretçi İstatistikleri

Ziyaretçi istatistikleri ile sanal mağazanızı ziyaret eden müşterilerinizi takip edin. En çok hangi sayfalarda veya ürünlerde zaman geçirdiklerini inceleyin. Mağazanıza giriş yaptıkları şehirleri ve cihazları görün, reklamlarınızı planlayın. Tekil olarak ziyaretçilerinizin günlük giriş miktarını, giriş yapan ziyaretçilerin kaçının üye olduklarını ve üye olanların kaç tanesinin sipariş verdiğini inceleyin. Grafiksel özetler ile istatistikler üzerinden kolayca yeni çalışmalar planlayın.

Kullanıcı Hareketleri

Kullanıcı hareketlerini izleyerek, sanal mağazanıza giriş yapan müşterilerin hangi kategorileri ve hangi ürünleri incelediğini görün. Müşterilerinizin hangi platformlardan, hangi arama motorlarından geldiğini inceleyin. Ziyaretçilerinizin sanal mağazanızda hangi sayfalarda zaman geçirdiklerini görün, sık ziyaret edilen, ilgi çeken ürün ve içeriklerinizin sayısını çoğaltın, potansiyel müşterileri kitlenizi katlayın.

Negatif Arama Raporları

Ziyaretçilerinizin sanal mağazanızda neleri aradıklarını görün. Aradıkları fakat bulamadıkları ürünleri inceleyin. Rağbet gören ürünleri tedarik edin. Büyümenizi, yanlış ürün riskine girmeden doğru seçimlerle şekillendirin.

Beklenen Ürünler

Müşterilerinize stokta olmayan ürünler için, “Geldiğinde haber ver” seçeneğini sunun. Ürününüz tekrar stoklarınıza girdiğinde müşterinize otomatik e-posta gönderin ve satışlarınızı arttırın. Tadarik önceliklerinizi belirlerken bu istatistiklerden faydalanın, doğru ürünleri stoklarınıza alarak sirkülasyonunuzu hızlandırın. Müşterilerinizle iletişimi güçlendirerek sadakatlerini artırın.

Ürün İnceleme Raporları

Mağazanızda en çok incelenen ürünleri raporlayın. İlgi çekmesinin sebeplerini keşfedin ve müşteri kitlenizin internet üzerinden alışveriş yaparken hangi kriterleri önemsediklerini görün. Stratejilerinizi bu raporlar ile geliştirin. Örneğin, en çok incelenen ürünleriniz eğer en çok satılan ürünleriniz değilse, ilgili ürünlerin fiyatlarını revize edin veya ürün açıklamalarını genişleterek rakip ürünlerden farklı olan taraflarını vurgulayın.

Peşin Fiyatına 9 Taksit

E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Demo İnceleyin Paketleri İnceleyin