Kampanya Yönetimi

Kampanya ve hediye kuponu modülleri sayesinde müşterilerinize alternatif kampanyalar hazırlayabilir, dilediğiniz stratejilerle satışlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Müşteri Hediye Kuponları

Müşterilerinize özel günlerde kendinizi hatırlatın. Özel günler ve sosyal medya kampanyalarınız için hediye kuponları dağıtın. Hediye kuponlarınızın son kullanım tarihlerini ve hangi tutar üzerindeki alışverişlerde kullanılabileceğini kendiniz belirleyin. Müşterilerinize göndereceğiniz hediye kupanlarını dilerseniz sabit tutarlı olarak, dilerseniz alışverişlerinin toplam tutarı üzerinden yüzde indirim olarak belirleyin.

Çok Senaryalu X Y Z kampanyaları

Bu modül ile farklı senaryolarda çok sayıda kampanya hazırlayabilirsiniz. Örneğin: Sepet toplamına yüzde indirim uygulayın, belirlediğiniz ürünü alana farklı ürünleri indirimli olarak sunun, X ürünününde 2 adet alana 2. üründe %50 indirim yapın, X ürününden 2 adet alana 3. ürünü hediye edin. ETicaretSoft, çok senaryolu kampanya modülleri ile ihtiyacınız olan tüm kampanya türlerini kolay bir şekilde yönetim panelinizden oluşturarak, müşterilerinize alternatif satınalma önerileri sunun.

Alışveriş Kupon Sistemi

Müşterilerinize bağlılıkları için teşekkür edin. Yaptıkları alışverişlerde belirleyeceğiniz tutarlarda, daha sonraki alışverişlerinde kullanabilecekleri indirim kuponları hediye edin. İndirim kuponlarını ister sabit turarlı, isterseniz yüzde indirim olarak gönderin. Müşterilerinizi yeniden alışveriş yapmaya teşvik edin.

Ücretsiz Kargo Kampanyaları

Ürüne özel veya yapılan alışveriş tutarına göre müşterilerinize ücretsiz kargo seçeneği sunun. Küçük ayrıntılar ile rakiplerinizin önüne geçin. Örneğin, 100 TL üzeri tüm alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunabilirsiniz. Bunu yaparken bazı ürünleri de özel olarak 100 TL sınırı olmaksızın ücretsiz kargo ile satabilirsiniz. ETicaretSoft Sanal Mağaza Sistemleri'nin esnek ve modüler yapısı, e-ticaret pazarında size özgürlük ve ayrıcalık sunsun.

Yeni Üyelik Bonusu

Yeni müşterilerinize belirleyeceğiniz tutarda otomatik indirim kuponları edin ve bu kuponları kullanabilecekleri alt alışveriş limitini kolayca belirleyin. Sanal mağazanıza kampanya görselleri ekleyip yeni üyelerin ilk alışverişlerinde kullanacakları indirim kuponalarının miktarını ilan ederek, kampanyanızı tanıtın, yeni müşteriler kazanın. Sanal mağaza ziyaretçilerinizi, üye olup alışveriş yapmaya teşvik edin.

Özel İndirim Kampanyaları

Belirlediğiniz ürünler için ücretsiz kargo, ücretsiz kapıda ödeme veya belirli sayıda alınan ürünler için yüzde indirimler sağlayın. X Y Z kampanyalarından farklı olarak sepetteki belirlediğiniz ürünlerin miktarına göre özel indirimler yapın. İndirim kampanyaları konusunda son derece esnek modüllerle, pazarlama araçlarınızı tam performans ile yönetin. Müşterilerinizi şaşırtın, şımartın ve gelen siparişlerinizi keyifle yönetin.

Üye Grupları ve Bayi İndirimleri

Üye grupları (Bayi, Bölge Bayi, Özel Müşteri vb) oluşturabilir ve oluşturduğunuz üye gruplarına özel iskonto oranları tanımlayabilirsiniz. Bayi yönetiminizi internete taşıyın ve tüm bayileriniz kendi komisyon oranları ile sizinle iletişime geçme ihtiyacı duymadan ürün alımlarını gerçekleştirsinler, iş yükünüz hafiflesin. Aynı ürünü, belirlediğiniz her guruba farklı fiyatla gösterin, farklı fiyatla satın. Bayi indirimlerini ister sepette yüzde indirim olarak yapın, isterseniz direkt olarak indirimli fiyat üzerinden ürün satışı yapın.

Peşin Fiyatına 9 Taksit

E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Demo İnceleyin Paketleri İnceleyin