Tasarım Seçenekleri

Tüm paketlerimizde onlarca hazır tasarım ve sınırsız renk seçeneği bulunmaktadır. Sektörünüze en uygun tasarımı kendiniz belirleyebilir veya tasarım ekibimize özel bir tasarım hazırlatabilirsiniz.

Material Modern Temalar

Yönetim panelinizde, sürekli yenileri eklenen modern, tüm cihazlara (Bilgisayar, telefon, tablet) tam uyumlu tasarım ve renk seçeneklerinden istediğinizi kendiniz seçin ve hemen kullanın. Dilediğiniz zaman tasarımınızı değiştirin, düzenleyin. Sanal mağazanıza, özel günler için (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb) kampanyalar ve splash karşılama bildirimleri ekleyerek renk katın. Ürün görsellerinize toplu olarak özel etiketler ekleyin. Özel günlere ya da ürünlere özel konularda (Gerçek Deri, %100 Pamuk , A++ vb.) etiketler tasarlayıp, tüm ürünlere ya da belirli bir kategorideki seçili ürünlere ekleyebilir, gerektiğinde kolayca kaldırabilirsiniz.

Ürün Gösterim Seçenekleri

Ürünlerinizi müşterilerinize istediğiniz şekilde listeleyin. Dilerseniz katalog, dilerseniz liste şeklinde ürünlerinizi sergileyin. Döviz ve KDV gösterimi dahil onlarca ürün gösterim seçeneği ile ürünlerinizin tam istediğiniz gibi görünmesini sağlayın. İkili ürün gösterimi (Fare ile ürün resminin üzerine gelince ürünü tıklamadan önce ikinci resim açılır), Zoom ürün gösterimi (Fare ile ürün resminin üzerine gelince ürünü tıklamadan önce ürün resmi büyür), Gölegeli (Fare ile ürün resminin üzerine gelince ürün altında gölge efekti oluşur) gibi ürün gösterim seçenekleri ile sanal mağazanıza hareket katın.

Özel Kategori Başlığı

Kategori sayfalarınızı özelleştirin, renklendirin. Dilerseniz ürünlerinizin hikayesini, dilerseniz markalarınızın hikayesini anlatın. Kampanya bildirimleriniz içinde kullanabileceğiniz kategori başlık alanları, estetik açıdan mağazanızın havasını değiştirecek. Arama motorlarında SEO altyapısı için kelime kapasitenizi artıracak olan kategori başlığı bölümünde, ilgili kategoride yer alan ürünlerin geneli için açıklama alanları oluşturun.

Konsept Tasarımlar

Sizin için sunmuş olduğumuz hazır tasarım seçenekleri işinizi ve sizi tam olarak yansıtmıyorsa, Konsept Tasarım Paketleri'mizi inceleyin. Tamamen size ve markanıza özel hazırlanan arayüz tasarımı ile eşsiz bir sanal mağazanız olsun, benzersiz olun, güven verin. Sektörünüze özel konsept tasarımlarla sanal mağazanızda sektörel kullanıcı alışkanlaıklarını ön plana çıkartarak, müşterilerinizin kolay ve hızlıca alışveriş yapmalarını sağlayın.

Konsept Tasarım Paketlerimiz için buraya tıklayınız.

Peşin Fiyatına 9 Taksit

E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Demo İnceleyin Paketleri İnceleyin