ETicaretSoft Blog

Türkiye'den ve Dünya'dan en güncel e-ticaret ve teknoloji yazıları.

Neden ETicaretSoft paketlerini tercih etmelisiniz?

Neden ETicaretSoft paketlerini tercih etmelisiniz?

Tarih: 12.02.2021

ETicaretSoft, her geçen gün büyüyen e-ticaret pazarında 1,500’den fazla müşteriye hizmet veren, e-ticaret altyapı çözümlerinde Türkiye’de ilk kez uygulanan birçok hizmetin de öncüsü olan, 22 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi ile ATS YAZILIM A.Ş.’nin güvenilir bir markasıdır.

ETicaretSoft olarak, müşterilerimizin değerli öneri ve talepleri doğrultusunda 11 yıldır sürekli altyapımızı geliştiriyor ve yeniliyoruz. Bu bağlamda tamamen kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan yönetim panelimiz, piyasada mevcut olan tüm e-ticaret paketlerinden daha kullanışlı ve pratik olarak işlem yapmanıza olanak tanıyacak şekilde tasarlanmış durumda. Siz de bu ayrıcalıklı Yönetim Panelimizi incelemek isterseniz, bu linki tıklayabilirsiniz.

Toplu Etiket Modülü ve Videolu Ürün Gösterim Modülü gibi Türkiye’de ilk olan bu hizmetlerden yararlanırken, sadece ETicaretSoft’a özel anında Sanal POS, TurboThumb Sistemi ve Geliştirici Konsolu gibi gelişmiş modüllerden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca esnek ürün filtreleme modülü ile müşterilerinizin sitenizde aradıkları ürünleri kolayca bulabilmelerini sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için “Ürün Arama Filtrelerinin Önemi” konu başlıklı blog yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tüm bunlara ilave olarak mobil cihazlara (Cep Telefonu, Tablet) tam uyumlu bir e-ticaret altyapısı için ETicaretSoft Paketlerini tercih etmeniz, sizin için vereceğiniz en doğru kararlardan biri olacaktır. Çünkü ETicaretSoft sanal mağaza paketlerinin bir önemli özelliği de mobil cihazlar ile tam uyumlu olmasıdır. Cep telefonundan alışveriş yapan müşterilerin sayısı, bilgisayarlardan giriş yaparak alışveriş yapan müşterilerin sayısından çok daha fazladır. Bu nedenle internet sitenizin mobil cihazlarda nasıl göründüğü ve nasıl çalıştığı çok önemlidir.

ATS YAZILIM A.Ş. olarak Türkiye’de yine ilk ETicaretSoft Paketleri için geliştirip kullanıma sunduğumuz bir ayrıcalık da; E-Ticaret siteleri için mobil Banner ve Slider yönetimidir. Splash bildirimler, Bannerlar, Sliderlar gibi birçok görseli sitenize yüklerken, mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda görüntülenmek üzere ayrı ayrı ebat ve tasarımlarda yükleyebilir, ya da aynı görseli her iki platformda da yayına alabilirsiniz.

Kendi e-ticaret sitenizi kurmak istiyorsanız ETicaretSoft E-Ticaret Paketlerini inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun bir çözümle e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz. İşletmenize ve satışını yaptığınız ürün gurubuna özel bir altyapı özelleştirmesi talep edebilir, size özel hizmetler alabilirsiniz.

Sizlerle tanışmak, görüşmek ve uzun bir birlikteliğin başlangıcı için çalışmaya başlamak dileğiyle yazımızı burada sonlandırıyoruz.

ETicaretSoft

Bu yazıyı 415 kişi okudu
Yazıyı Paylaş

 

Peşin Fiyatına 9 Taksit

E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.