E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret Yazılımı, E-Ticaret Paketi, Satış Sitesi | ETicaretSoft
BLOGİLETİŞİM  
 

Eşsiz Modüller

Standart özellikleri ve modülleri tüm e-ticaret paketlerinde bulabilirsiniz. Şimdi, yazılım ekibimizin
geliştirdiği ve sadece ETicaretSoft'ta bulunan eşsiz teknolojiler ile tanışın!

 
 
Sipariş Dağılım Raporları
Sanal mağazanızdan aldığınız siparişleri harita üzerinden takip edin. Tarih aralığı ve ödeme yöntemine göre detaylı dağılım raporları edinin. Sipariş yoğunluğuna göre otomatik renklenen haritanızdan, reklam stratejiniz için daha detaylı bilgi alarak hedeflemenizi nokta atışı gerçekleştirin. Reklam maliyetlerinizi düşürün.
Zamanlanmış Görevler
Sanal mağazanızı belirlediğiniz zamanlar için programlayın. İstediğiniz tarih ve saat aralığında otomatik kampanyalar yapsın, bannerlar, slaytlar ve splash bildirimler yayınlasın. Belirlediğiniz ürünlerin fiyatını düşürsün veya arttırsın. Zamanlanmış görevler siz yokken sanal mağazanızı dinamik tutsun.
 
 
Performans Analiz Raporu
Tek raporda sanal mağazanızın performans analizini görün. Üye / Sipariş ve Ziyaretçi / Sipariş raporu ile sektörünüzdeki başarınızı kolayca öğrenin. Performans analiz raporu sayesinde anlık olarak sektörel puanınızı görebilir ve reklam performansınızı ölçerek reklam stratejinize yön verebilirsiniz.
Recomendation Engine (Tavsiye Motoru)
 
Özel bir algoritma ile dizayn edilen tavsiye motoru sayesinde, benzer öneri motorlarına göre daha mantıklı öneriler sunun. Müşterilerinize, aradıkları ürünü ve bu ürünün türevlerini gösterin. Birçok büyük sanal mağaza için (amazon.com, ebay.com, vb) özel olarak hazırlanan bu modüle ücretsiz sahip olun.
 
 
Cihaz ve Tarayıcı Raporları
Verimli reklam platformları (mobil, içerik ağları, google, facebook vb.) her ürün ve sektör için değişiklik göstermektedir. Bu yeni gelişmiş raporlama özelliği ile siparişlerinizin, en çok hangi cihaz ve tarayıcılardan geldiğini görerek ürün veya sektörünüze en uygun reklam platformlarını kolayca belirleyin.
Trafik Takip
 
Sanal Mağazanıza en çok hangi mecradan giriş yapıldığını ve hangi mecradan daha çok talep aldığınızı görün. Reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi belirlerken bu verilerden faydalananın. Çalışmalarınızda başarıya daha yakın olun.
 
 
Konuşarak Ürün Arama
Sanal mağazanız, Türkçe sesli arama motoruna sahip olsun. Elektronik cihazlar ile sesli iletişimin gelişimine ve ilerleyişine sanal mağazanızda dâhil olsun. Müşterileriniz aradığı ürünleri konuşarak kolayca bulsun, sanal mağazanız geleceğe hazır olsun.
Akıllı Asistan
 
Sanal Mağazanızı yönetirken hiçbir detay gözünüzden kaçmasın. Akıllı asistanınız sizin için ürünleriniz, mağazanız veya sizin belirleyeceğiniz kriterlerde sürekli olarak takipte kalsın ve size bildirimler göndersin. Sanal mağazanıza her an hâkim olun.
 
 
Sepeti Kaydet
Müşterileriniz, sepetlerine ekledikleri ürünleri kaybetmesin, bir sonraki girişlerinde sepetleri hazır bulunsun. Müşterilerinize, beğendikleri ürünleri tekrar aramadan ve sepete eklemeden pratik bir şekilde alışveriş yapma imkanı sağlayın.
TurboThumb Sistemi
 
Hızınız düşmesin. Profesyonel e-ticaret sistemlerinde Otomatik Thumb sistemi ile sağlanan %40 oranındaki hız ve performans, TurboThumb teknolojimiz %70’e kadar artsın. TurboThumb teknolojimiz ile sunucunuz, müşterilerinize çok daha hızlı cevap versin. Yavaşlık ve yüklenme sorunları olmadan alışverişe hız katın.
 
 
Otomatik Kanvas Modülü
Binlerce ürün fotoğrafını tek dokunuş ile mağazanız için en uygun boyutlandırmaya getirin. Otomatik boyutlandırma modülü ile fotoğraf düzenlemesi için ekstra zamana ve yazılımlara ihtiyacınız kalmasın.
3 Boyutlu Ürün Gösterimi
 
3D ürün gösterim modülü ile ürünlerinizi müşterilerinize 3 boyutlu olarak sergileyin. Sanal mağazanızı ziyaret eden müşterilerinizin ürünlerinizi her açıdan detaylı olarak inceleyebilmesini sağlayın. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.
 
 
Mobil Uygulamalar
Sanal mağazanıza mobil uygulamalar ile hem kolay bir erişim imkanı sağlayın hem de markanızın prestijini ve güvenilirliğini tescilleyin. iOs, Android ve diğer platformlar için mobil uygulamalar ile sanal mağazanızı bir üst noktaya taşıyın.
Mobil Yönetim Paneli
 
Akıllı telefonlar için özel tasarlanmış, mobil sanal mağaza yönetim paneliniz ile sanal mağazanızı her yerden yönetin. Gelen siparişler ve yeni üyeler için anlık bildirimler alın, hız kazanın.
 
Uygulama mağazalarında gör    

 
 
Affiliate (Satış Ortaklığı) Sistemi
Türkiye'de sadece ETicaretSoft altyapısında bulunan bu sistem ile bayilerinize referans adresler tanımlayarak, o adresten sitenize giriş yapan ve sipariş veren müşteriler için bayilerinizle satış ortaklığı veya pirim kampanyaları yapabilirsiniz.
Geliştirici Konsolu
 
Yazılım geliştiricileri için hazırlanan web servisler sayesinde ETicaretSoft ile entegre çalışan uygulamalar geliştirebilirsiniz. Ürünlerinizi, müşterilerinizi, sipariş ve kargo takibi yönetimlerinizi, web servisler ile mevcut alt yapınıza entegre edebilirsiniz.

Geliştirici konsolu için buraya tıklayınız

 
Peşin Fiyatına 9 Taksit
E-Ticaret Paketlerimizi, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Peşin Fiyatına 9 Taksit

 
ÜRÜNLERİMİZ ETİCARETSOFT DESTEK BİZE ULAŞIN
E-Ticaret Paketleri
Detaylı Paket Özellikleri
Konsept Tasarım Paketleri
Mobil E-Ticaret Sitesi
Mobil Uygulamalar
3D E-Ticaret Sitesi
Özel E-Ticaret Yazılımı
Ücretsiz Demo İncele
E-Tahsilat Çözümleri
Entegrasyonlar
Online Satın Alın
İletişim Bilgilerimiz
Firmamız Hakkında
Referanslarımız
Müşteri Yorumları
Banka Hesap Numaraları
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Basın ve Seminerlerimiz
Bayilik Başvurusu
Çözüm Ortaklarımız
Görsel Dökümanlar
Güvenli Ödeme
Sıkça Sorulan Sorular
Ücretsiz Eğitimler
Eğitim Videolarımız
Geliştirici Konsolu
Bayi Portalı
0850 532 28 14
Haşim İşcan Cd. Tuğsa Plaza
Kat 7 Osmangazi / BURSA
info@eticaretsoft.com
BLOG BİZİ TAKİP EDİN
E-Ticaret Haberleri
İnternetten Ürün Satmak
Neden Hazır Altyapı?
E-Ticaret Sözlüğü
© 1998 - 2019 ATS YAZILIM A.Ş. Her hakkı saklıdır.   |   RSS   |   Gizlilik Politikası